MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Loungemöbel 15474110
nr 1547 4110
Loungemöbel
2 st fåtöljer + bord, Claesson Koivisto Rune, "Bowie", för David Design. Ek, delvis genombruten rygg, stoppade sitsar med textilklädsel. Längd: 72 cm. Djup: 72 cm. Höjd: 34 cm
Kondition: slitage
måndag 12 juni 2023
kl 19:35:26